SK Miletín : SK Jičín „B“  4:3 (3:2)

Branky: Machačka 2x, A.Lánský, Leplt (pen.)

Sestava: M.Kněžourek – Šimůnek, Machačka, Leplt, Nosek – Bartoníček, Hátle, Krátký, Jukl – Kulina, Horák
Střídali: Vondrouš, Filounek,Brentner, Poláček, Lánský, Urban

V neuvěřitelných 17 lidech (a to ještě bez Samka a Němečka) odcestoval náš tým k dalšímu přípravnému utkání proti rezervě Jičína. Úvodní minuty jasně patřily mladým Jičíňákům, kteří zcela ovládli hru, Miletín se nebyl schopen dostat do tempa, problém mu dělal i mokrý a rychlý terén. Kupil jednu chybu za druhou a po zásluze již v 11. min zbytečně inkasoval. Minelu však předvedla obrana i na druhé straně a tak z první střely na branku v 18.min Machačka vyrovnal. V 25.min bylo ještě veseleji, když Urban prostrčil míč na Lánského, který otočil stav na 2:1 pro Miletín. Tento stav vydržel pouhou minutu, neboť již ve 26.min vyrovnal Jičín  střelou pod břevno na 2:2. Ve 33.min však stanovil poločasový stav Leplt, který po faulu na Urbana proměnil pokutový kop.
Druhý poločas začal dle not Miletína, který se výrazně zlepšil oproti vstupu do utkání. Ačkoliv se na další branku čekalo dlouho, šance se rodily spíše před jičínskou brankou. Na 4:2 upravil v 71.min opět Machačka. Domácí dokázali v 82. min snížit opět na rozdíl jedné branky, síly a čas na vyrovnání jim už nestačily.