9.Kopidlno B FK920717426
10.Žeretice FC91087493
view all

SK Miletín B vs Nemyčeves B

výsledek: 10:2 branky: Agrebi, 2x Němeček,Drahonínský,Kučera, 3x Richter,Dubec,Kulhánek Náš tým byl celý zápas aktivnější a lepší než tým soupeře. V 2.minutě Marwen Hasni Agrebi překonal brankáře střelou do středu brány (1:0). V 11.minutě navýšil skóre Josef Němeček z dorážky (2:0). V 22.minutě vstřelil gól Marek Drahonínský z dorážky do prázdné brány (3:0). V 32.minutě svojí…

Češov vs SK Miletín B

branky: Urban,Richter Naši hráči byli od začátku zápasu až do jeho konce aktivnější než hráči soupeře. V 20.minutě jeden ze soupeřových hráčů utekl naší obraně a otevřel skóre zápasu (1:0). V 37.minutě zápasu Zdeněk Urban vyrovnal svojí střelou do pravé šibenice (1:1). V 38.minutě zvýšil skóre zápasu Miroslav Richter ránou do středu brány z trestného…