Vrchlabí „B“ – SK Miletín 3:4 (1:4)

Do zápasu jsme vstoupili efektivně a po 10 min vedli 2:0. Poté se hra lehce srovnala, ale byla plná nepřesností a kombinace vázla na obou stranách. Po zaváhání domácího brankáře jsme se dostali do vedení 3:0. Poté jsme inkasovali po za naše stopery, kde si naběhl domácí hráč a nedal našemu brankáři šanci. Na snížení jsme reagovali vcelku rychle a do poločasu jsme se prosadili ještě jednou a do šaten se šlo za stavu 4:1 pro naše mužstvo. Po poločase byli aktivní domácí hráči Vrchlabí a dostávali více a více prostoru ke hře, kterou dokázali i gólově vyjádřit a snížit až na 3:4, které bylo zcela zasloužené, neboť v druhé půli se nám hra moc nedařila. A to můžeme být rádi, že dva výborné zákroky předvedl opět náš brankář. Pro nás tímto skončila zápasová příprava budeme se soustředit na důležité utkání příští týden v Novém Městě na UMT, kde nás čeká boj o záchranu soutěže. Tímto zveme všechny naše fanoušky ať dorazí podpořit náš tým. 🙏

sestava: Tomášek – Paulus, Richter, Hátle, Kučera – Machačka.J., Bartoníček, Němeček, Krátký, Kňourek- Urban střídání : Vondrouš.F., Hanzlík