SK Miletín – Kopidlno 3:5

K prvnímu zápasu turnaje zimní ligy na umělé trávě v Lomnici nad Popelkou náš A-tým nastoupil v sobotu 27.1.2024 proti týmu Kopidlna. V první půlce dominovali hosté kdy po celý první poločas nám znepříjemňovaly rozehrávku vysokým presingem, na který jsme nemohli najít recept a po pouhých 35 minutách jsme prohrávali 0:4. Nutno podotknout že 3 branky jsme si dali po naší chybné rozehrávce. I přes čtyřbrankové manko jsme nepřestali hrát a když Jan Hátle napřáhl z 30 metrů levačkou, kdy překvapil všechny včetně brankáře hostí , snížil do poločasu na 1:4. Hosté po půlce udělali pár změn  a náš tým začal hrát více po zemi kombinační fotbal, kdy jsme se dostávali do šancí a dokázali snížit na rozdíl jediné branky. Nutno říci, že další spousta šancí zůstalo nevyužito. Hosté nevyužili samostatný nájezd, který „Jarcek“ vychytal. Ale v  80 minutě přišel trest za nevyužívání šancí  a  byli jsme potrestáni gólem   na konečných 3:5.

Sestava – Tomášek – Hanzlík,Richter,Hátle,Jukl – Tvrdek,Minich,Machačka J., Kučera – Kulina, Bartoníček