výsledek: 4:3

góly: Sás, Hátle, Andrle, Vondrouš

V 26.minutě soupeř otevřel skóre hlavičkou do protipohybu brankáře. V 41.minutě Lukáš Andrle přeloboval brankáře hostů a vyrovnal skóre utkání. V 45.minutě zvýšil skóre Filip Vondrouš a do šaten jsme šli za příznivého stavu 2:1. V 55.minutě se dostal Jan Hátle před bránu a zakončil gólově do levého rohu brány. V 68.minutě po výborné přihrávce od spoluhráče vstřelil gól David Sás. V 70.minutě se soupeř vzpamatoval a snížil skóre zápasu hlavičkou , kterou tečoval náš bráníci hráč. V 72.minutě soupeř vstřelil poslední gól zápasu nechytatelnou hlavičkou. Vydřené tři body proti silnému soupeři nám v tabulce pomohly na 5.místo.

základní sestava: BR: M.Richter (K), Z.Minich, M.Bělina, L.Andrle, O.Machačka, T.Lámr, D.Sás, J.Rubeš, F.Vondrouš, M.Bartoníček, Š.Kulina

náhradníci: L.Kňourek, J.Hátle, M.Kučera, M.Sláma, J.Němeček

trenér: V.Táborský

vedoucí: A.Kraus