výsledek: 5:2

góly: Machačka, Hátle, Bartoníček, Kňourek 2x

V druhém mistrovském utkání po zimní pauze náš tým zvítězil na týmem FK Kopidlno. V 22.minutě otevřel skóre Ondřej Machačka z rohového kopu (1:0). V 33.minutě zvýšil skóre zápasu z dorážky do prázdné brány Jan Hátle (2:0). V 36.minutě šel Martin Bartoníček sám proti brankáři a zakončil přesně (3:0). V 42.minutě dostal soupeřův útočník přesnou přihrávku před naší bránu a snížil skóre na (3:1). V 50.minutě se Lukáš Kňourek trefil ke vzdálenější tyči (4:1). V 52.minutě soupeř snížil skóre proměněnou penaltou (4:2). V 75.minutě využil Lukáš Kňourek zaváhání soupeře, oběhnul brankáře a zakončil do prázdné brány (5:2).

sestava: BR: M.Richter obrana: J.Rubeš, T.Lámr, O.Machačka záloha: M.Kučera, T.Novotný, M.Krátký, P.Jukl útok: Š.Kulina, M.Bartoníček, J.Hátle

náhradníci: F.Vondrouš, M.Táborský, M.Drahonínský, L.Kňourek, Z.Minich

trenér: V.Táborský