výsledek: 0:7

branky: Bartoníček 3x, Hátle 2x, Rubeš, Kňourek

V 8.minutě využil Lukáš Kňourek zaváhání obrany soupeře a otevřel skóre zápasu (0:1). V 27.minutě propálil brankáře soupeře Jan Hátle střelou z voleje pod břevno brány (0:2). V 45.minutě dostal Jan Hátle přesnou přihrávku od Josefa Rubeše a zakončil přesně do protipohybu brankáře (0:3). V 64.minutě proměnil penaltu Martin Bartoníček , kterou umístil do levého horního rohu brány (0:4). V 70.minutě zvýšil skóre Martin Bartoníček svojí střelou do levého dolního rohu brány (0:5). V 78.minutě přehlavičkoval brankáře soupeře Josef Rubeš a zvýšil skóre (0:6). Dvě minuty před koncem zápasu završil hattrick Martin Bartoníček , který z úhlu dostal míč do sítě (0:7). Soupeř bojoval až do poslední minuty , ale ze zápasu jsme braly tři body my.

sestava: BR: M.Richter(K) obránci: O.Krušina, T.Lámr, Z.Minich, M.Drahonínský záložníci: L.Kňourek, J.Rubeš, M.Bartoníček, Š.Kulina útočníci: F.Vondrouš, J.Hátle

náhradníci: M.Krátký, M.Táborský