výsledek: 10:2

branky: Agrebi, 2x Němeček,Drahonínský,Kučera, 3x Richter,Dubec,Kulhánek

Náš tým byl celý zápas aktivnější a lepší než tým soupeře. V 2.minutě Marwen Hasni Agrebi překonal brankáře střelou do středu brány (1:0). V 11.minutě navýšil skóre Josef Němeček z dorážky (2:0). V 22.minutě vstřelil gól Marek Drahonínský z dorážky do prázdné brány (3:0). V 32.minutě svojí střelou do pravého dolního rohu branky zvyšoval skóre Matěj Kučera (4:0). V 38.minutě zvýšil skóre svým druhým gólem v zápase Josef Němeček střelou do levého horního rohu branky (5:0). V 61.minutě dal gól Miroslav Richter hlavičkou (6:0). V 77.minutě si soupeřův brankář srazil do brány střelu Pavla Dubce (7:0). V 80.minutě se podruhé v zápase trefil Miroslav Richter hlavičkou (8:0). V 84.minutě završil hattrick Miroslav Richter svojí střelou z voleje (9:0). V 86.minutě ukončil zápas Jindřich Kulhánek svojí dorážkou (10:0). Soupeř ještě v posledních minutách dokázal vstřelit dva góly. Soupeř se snažil až do poslední minuty ale na nás nestačil. Hodně soupeřových šancí vychytal brankář Marek Táborský.

sestava: BR: M.Táborský obránci: L.Nosek, P.Jalový, M.Kučera, J.Hanzlík záložníci: M.Drahonínský, J.Němeček, O.Dufek, M.Poláček útočníci: M.Richter, M.H.Agrebi

náhradníci: P.Dubec, P.Procházka, P.Schauer, J.Kulhánek