SK Miletín vs FK Dolní Kalná

branky: Machačka,Němeček,2x Hátle

V druhém soutěžním zápase nové sezóny se náš tým utkal s týmem Dolní Kalné. Naši hráči byli skoro celý zápas aktivnější než hráči soupeře. V 20.minutě otevřel skóre zápasu Ondřej Machačka z trestného kopu (1:0). Ve 45.minutě Josef Němeček zvýšil skóre zápasu proměněnou penaltou (2:0). V 49.minutě vyskočil na centr Jan Hátle a hlavičkou uklidil míč do sítě (3:0). V 70.minutě prošel Jan Hátle do vápna a svojí střelou do pravého horního rohu branky navýšil skóre (4:0). Soupeři byla v 74.minutě odpískaná penalta kterou proměnil (4:1). O deset minut později soupeř kopal druhou penaltu kterou znovu proměnil (4:2). Zbývajících 6 minut zápasu už se nic nestalo a náš tým zaslouženě bodoval.

sestava: BR: M.Richter obránci: P.Jukl, T.Lámr, O.Machačka, M.Drahonínský záložníci: Š.Kulina, M.Bartoníček, J.Němeček, V.Hak útočníci: F.Vondrouš, J.Hátle

náhradníci: O.Krušina, M.Krátký, M.Kučera