SK Miletín A vs FK Nová Paka 1:0 (1:0)

branky: Drahonínský

V posledním skupinovém zápase v poháru Karla Medlíka se náš tým utkal s týmem Nové Paky a vybojoval tři body. Náši hráči byli od začátku zápasu aktivnější a lepší než hráči soupeřova týmu. V 26.minutě se Lukáš Kňourek dostal do velké šance ,kdy šel sám proti brankáři a trefil pravou tyč brány. Ve 41.minutě vystřelil z pozavápna obránce Marek Drahonínský a svojí přízemní střelou se trefil do levého dolního rohu branky a otevřel skóre zápasu (1:0). V 55.minutě se dostal Marek Táborský do velké šance ,kdy se ocitl sám před brankařem soupeře a zakončil do středu brány ,ale soupeřův brankář předvedl důležitý zákrok a střelu vyrazil. Soupeř měl v 59.minutě obrovskou šanci vyrovnat skóre zápasu ,ale náš brankář Richter tvrdou střelu z vápna vyrazil. Zápas více golů nenabídl a skončil zaslouženou výhrou našeho týmu (1:0).

sestava: BR: M.Richter, LO: M.Bartoníček, SO: T.Lámr, SO: J.Hátle, PO: M.Drahonínský, KZ: M.Krátký, SZ: V.Hak, SZ: V.Jalový, KZ: L.Kňourek, HÚ: F.Vondrouš, HÚ: Š.Kulina

náhradníci: M.Táborský,M.Kučera