SK Miletín A vs FC Lomnice nad Popelkou 1:3 (1:3)

branky: Vondrouš

Ve finálovém zápase v poháru Karla Medlíka se náš tým utkal s týmem Lomnice. Hráči Lomnice byli od začátku zápasu aktivnější a dostávaly se do velkých šancí. V 16.minutě se soupeř dostal do velké šance, když získal míč prošel s ním až do vápna a přihrál volnému spoluhráči, který dorazil míč do prázdné brány (0:1). V 56.minutě náš tým kvůli špatné rozehrávce přišel o míč a tím se soupeřův hráč dostal do vápna kde přihrál volnému spoluhráči, který z otočky dokázal zakončit a zvýšil vedení (0:2). V 59.minutě dostal Filip Vondrouš přihrávku do vápna a svojí ránou pod břevno snížil stav zápasu (1:2). V 73.minutě Ondřej Machačka ve vápně zahrál úmyslně rukou a byl vyloučen do konce zápasu, soupeř měl šanci zvýšit skóre zápasu penaltou ale neproměnil. V 85.minutě byla soupeři odpískána druhá penalta, kterou už proměnil (1:3). Dokonce zápasu se nic nezměnilo a Hráči Lomnice se stali vítězi poháru Karla Medlíka. Sice náš tým prohrál, ale byl to i tak velký úspěch.

sestava: BR: M.Richter obránci: T.Lámr, P.Jukl, J.Hátle, M.Drahonínský záložníci: M.Kučera, V.Hak, O.Machačka, Š.Machačka, M.Táborský útočníci: Š.Kulina

náhradníci: M.Bartoníček, F.Vondrouš,