Richter – Nosek, Machačka, Novotný, Kněžourek – Bartoníček, Němeček, Krátký, Ročín – Kulina, Vondrouš

SK Miletín – FC Lomnice n. Popelkou 3:3 (0:2)
Branky: Stránský, Ročín, Němeček

Richter – Nosek, Machačka, Novotný, Kněžourek – Stránský, Lámr, Němeček, Krátký, Ročín – Lánský A.
Střídání: Kulhánek

K dalšímu utkání jsme odjížděli již v hojnějším počtu, a to i s navrátilcem na fotbalové trávníky Adamem Lánským. V prvním poločase jsme neproměnili 3 tutovky a soupeř se díky naší nedůslednosti dostal do dvoubrankového vedení. Ve druhém poločase jsme soupeři, i díky Mírovi v bráně, povolili vstřelit jen jedinou branky, zato my jsme po pohledných akcích dokázali vyrovnat na konečných 3:3.

12.2.2017
SK Miletín – SK Semily 0:9 (0:6)

Kafka – Nosek, Machačka, Krátký, Drahonínský – Němeček, Urban, Šotola

Utkání nemá cenu komentovat. Osm statečných odjíždělo z Miletína k dalšímu utkání do Lomnice. Díky zapůjčení hráče od soupeře jsme odehráli zápas v 9 lidech a soupeř si v pohodě zastřílel…

5.2.2017
SK Miletín – FK ŽBZ Železný brod 0:2 (0:1)

Richter – Nosek, Machačka, Lámr, Kněžourek – Šotola, Němeček, , Ročín – Šotola, Hátle
Střídání: Drahonínský, Kafka, Kulhánek, Balihar

Ihned po soustředění jsme odjížděli opět do Lomnice, kde nás čekal účastník krajského přeboru Železný Brod. V utkání jsme byli vyrovnaným soupeřem a pozitivum bylo, že jsme vydrželi celý zápas po fyzické stránce. O lepší výsledek nás připravilo pouze špatné řešení některých útočných akci a neproměňovaní tutovek, a že jich nebylo málo.

3.2.2017
SK Miletín – FK Česká Třebová 1:6 (0:4)
Branka: Šotola

Kafka – Nosek, Machačka, Lámr, Kněžourek – Bartoníček, Němeček, Krátký, Ročín – Šotola, Richter
Střídání: Drahonínský, Fof, Kulhánek

V rámci soustředění v Ústí nad Orlicí jsme sehráli utkání proti účastníku krajského přeboru, České Třebové. Soupeř byl od začátku zápasu fotbalovější a hlavně v lepší fyzické kondici. My jsme měli v nohách už několik náročných tréninkových jednotek, ale každý hráč na hřišti odevzdal maximum a utkání jsme odehráli důstojně. Naši jedinou branku vstřelil životní střelou do šibenice Šotek.

21.1.2017
SK Miletín – FK Košťálov 2:3 (1:1)
Branky: Kulina, Bartoníček

Richter – Nosek, Machačka, Krušina, Kněžourek – Bartoníček, Němeček, Krátký, Ročín – Vondrouš, Kulina
Střídání: Lámr, Kulhánek

K prvnímu zápasu zimní přípravy jsme zajížděli na umělku do Lomnice, kde jsme se přihlásili na zimní turnaj místo tradičních Chudonic. V rámci turnaje odehrajeme celkem sedm utkání s týmy převážně z Libereckého kraje, které hrají A. třídu nebo krajský přebor.

Od začátku utkání byl soupeř aktivnější a po zásluze se dostal do vedení. Nám se moc nedařila kombinace, ale do poločasu se nám podařili vyrovnat, když po faulu na Bartoníčka proměnil pokutový kop Kulina.
Ve druhém poločase se hra vyrovnala, ale nedokázali jsme proměňovat šance, a tak šel soupeř do dvoubrankového vedení. V závěru utkání jsme soupeře zatlačili a podařilo se nám jen snížit brankou Bartoníčka.