V sobotu 10.10. jsme jeli na turnaj do Třebechovic, abychom poměřili své síly s týmy domácích a Novým Městem nad Metují.

Nakonec jsme měli k dispozici sedm hráčů, takže byli dva na střídání.

NAŠE SESTAVA:
Jirka Vaniš – Kuba Machačka, Lukáš Pozler – Tadeáš Lánský, Vojta Kňourek
STŘÍDALI: Kuba Chmelík, Martin Vaniš

Nové Město nad Metují – Miletín
1. poločas (proti áčku) 3 : 3
Vyrovnaný zápas, ve kterém se skóre přelévalo ze strany na stranu. Vojta Kňourek nás poslal na začátku do vedení. Poté jsme dvakrát inkasovali, ale bojovali jsme a Kuba Machačka s Vojtou převrátili skóre opět na naši stranu. Domácím se však podařilo vyrovnat

2. poločas (proti béčku) 1 : 4
Podařilo se nám jít do dvougólového vedení a přestože domácí snížili, podařilo se nám přidat další dvě branky. Góly vstřelili Tadeáš Lánský 2, Vojta Kňourek a Kuba Machačka.

Třebechovice – Miletín
1. poločas (proti áčku) 7 : 2
V tomto poločase jsme propadli v obraně. Góly v naší síti přibývali velice rychle po individuálních chybách. Podařilo se nám snížit až za stavu 5:0, ale pak jsme opět inkasovali.

2. poločas (proti béčku) 2 : 3
Do tohoto poločasu jsme nevstoupili dobře a brzy jsme prohrávali o dvě branky. Poté se nám ale podařilo skóre otočit.

SHRNUTÍ:

Celkově (v součtu s Javorkou) jsme první zápas s Novým Městem nad Metují vyhráli a druhý zápas s týmem Třebechovic prohráli. Hodnotím-li jednotlivé poločasy, tak jsme měli bilanci 2 – 1 – 1 se skóre 12:13.