V uplynulé sezóně jsme měli možnost s Dolní Kalnou poměřit síly hned ve dvou kláních. Oboje se sehráli na halovém turnaji v Nové Pace s výsledky 2:1 a 2:0 pro miletínské kluky.

Přes to jsme nevěděli co od dnešního soupeře čekat, jelikož přijel s kluky co už v uplynulé sezóně měli možnost hrát za starší žáky, někteří se podívali i do dorostu. Vzhledem k tomu, že to bylo první utkání, tak jsme se ze začátku místy hledali a vstup do utkání byl vlažnější. Přesto jsme nemuseli dlouho čekat na gól a už v 10. minutě prvního poločasu jsme se ujali vedení 1:0. Během toho se měl šanci blýsknout golman Kryštof Roman, kterého jste v uplynulé sezóně mohli vidět v dresu Milíčevse, jež se mimo Chomutic,
Kopidlna a Miletína probojovala do finálových turnajů. Do poloviny prvního poločasu se nám podařilo navýšit vedení na 3:0. Avšak toto skóre jsme unedrželi do závěru první půle. Soupeři se podařilo ještě do konce poločasu skóre vyrovnat na 3:3. Právě s prvním inkasovaným gólem naše hra postrádala fyzickou lehkost a poločasová přestávka nám přišla vhod. Své si na tom také vybralo počasí.
Do druhého poločasu jsme vstoupili pro diváky nudnějším dojmem, kdy jsme se snažili zabetonovat naší polovinu a vyčkávat na chybu soupeře. Kluci si skvěle drželi své místa a nepouštěli soupeře k žádnému většímu ohrožení branky a když ano, tak tam byl jistý golman Roman. Když se čas pomalu schyloval ke konci, tak jsme se předce jenom dočkali chyby v obraně soupeře, kterou dokázal přesnou bombou potrestat Pavel Horáček. Do konce utkání zbývalo 5 minut, ve kterých už žádná branka nespadla a my se tak mohli
radovat z úvodní výhry do sezóny 2015/2016.

Miletín 4:3 Dolní Kalná U15

( 4+0 Pavel Horáček, 0+1 Pepa Hanzlík, 0+1 Vráťa Hak )