TJ Sokol Dětenice – SK Miletín „B“ 1:1 (0:0) PK 7:6
Branka: Drahonínský

Sestava: Rychtera – Drahonínský, Brentner, Knajfl , Střížka – Vondrouš D., Jukl, Lámr, Zdeněk, – Balihar, Navrátil

V sobotu jsme zajížděli na půdu druhých Dětenic pouze s 11 hráči. Před zápasem bychom remízu brali všemi deseti, ale po zápase jsme byly trošičku zklamaní. Jen je škoda, že některým hráčům našeho Béčka je úplně jedno, že se ještě hraje a už vůbec nechodí trénovat a už ani nejezdí na zápasy. První půli jsme domácí až neskutečně jednoduše a fotbalově přehrávali a vytvářeli si jednu šanci za druhou, kdy jen díky naší zbrklosti a nešikovnosti jsme odcházeli do kabin za nerozhodného stavu 0:0. V neskutečném horku a dusnu jsme nastupovali do druhého poločasu s přáním pokračovat ve stejné hře, což se nám dařilo do 60. min, kdy se po proměněné penaltě nestárnoucím matadorem Markem Drahonínským ujímáme vedení 1:0. V této chvíli domácí prostřídali 4 hráče, což mělo za následek vyrovnání také z penaltového kopu. Naši hráči dřeli a bojovali. Přežili jsme několik solidních šancí domácích i díky super zákroku našeho gólmana Dana Rychtery. Podařilo se nám vybojovat penalty, a i když jsme v nich nakonec prohráli 6-7, tak jsme po zápase odjížděli se vztyčenou hlavou. Všem hráčům moc moc děkuju za to, co předvedli. Ti, co nebyli, ať si rozmyslí, jestli chtějí dál hrát, protože jich z různých důvodů nebylo hodně.