SK Miletín „B“ – TJ Sokol Dětenice 5:4 (3:2)
Branky: Richter 2, Vondrouš D., Filounek, Jukl

Sestava: Kafka – Drahonínský, Brentner, Fof, Šotola – Vondrouš, Hátle, Lámr, Zdeněk – Filounek, Richter

Střídání: Balihar, Knajfl, Jukl, Kožíšek

V sobotu jsme přivítali soupeře z Dětenic. Utkání jsme začali parádně a již v 5. minutě nás posílá do vedení po krásné akci Richtera David Vondrouš – 1:0. Míra Richter v 14. minutě zvyšuje již na 2:0. Za tohoto stavu ale nepochopitelně přestáváme hrát a dovolujeme soupeři z Dětenic během třech minut vyrovnat, když proměnili penaltu a druhý gól jsme obdrželi po veliké chybě. Ve 43. minutě se podruhé trefuje Míra, když zakončuje hlavou po parádním centru od Marka Drahonínského – 3:2. Po změně stran hosté opět srovnávají. Obě mužstva chtějí strhnout vítězství na svoji stranu a šance střídá šanci. Hosté dokonce zahazují 100% gólovou šanci, když netrefují prázdnou branku a my z protiútoku dáváme Filounkem na 4:3. Po tomto gólu se hosté snaží o další vyrovnání, ale v této chvíli nás už drží spolehlivá obrana s kvalitním gólmanem. V 89. minutě přidává Petr Jukl křižnou střelou gólovou pojistku na 5:3. Hosté v 92. minutě ještě kosmeticky upravují výsledek na 5:4, když se prosazují podruhé z penalty.