SK Sobotka „B“ – SK Miletín „B“ 3:2 (2:0)
Branky: Hátle, Drahonínský

Sestava: Kafka – Drahonínský, Brentner, Kožíšek, Šotola (45.Hátle) – Vondrouš, Filounek, Lámr, Zdeněk – Balihar (45.Navrátil), Jalový

V neděli jsme vyráželi k mistrovskému utkání netradičně brzy. Odjezd byl naplánován již na 11:30 směr Sobotka. Sobotka má domácí zápasy naplánované již od 13 hod. Utkání nás nezastihlo v optimální formě (pivní slavnosti), a již ve 4. min se ujímají domácí vedení po naší velké chybě – 1:0. Druhý gól přidává domácí kanonýr Vích, který hraje za áčko Sobotky. V této době si s námi domácí dělali, co chtěli a jen díky jejich ležérnosti a nepřesnosti nepřidali další branky. Naše první ohrožení branky soupeře bylo až ve 35. min střelou z vápna. A to ještě ve 42. min Jarda Kafka chytá pokutový kop. V poločase jsme udělali dvě změny, prostřídali a snad i oživili hru. Ve druhé půli jsme byly domácím rovnocenným soupeřem, i když měli 5 hráčů, co hrají za áčko. V 78. min se podařilo parádně prokličkovat a všem utéct Hátlikovi a po kličce gólmanovi dává na – 2:1. A to nebylo vše. V 82. min po parádní akci celé pravé strany vyrovnává životní střelou zpoza vápna Marek „DĚDA“ Drahonínský – 2:2. Když už vymýšlíme jména na penaltový rozstřel, tak na půli ztrácí v souboji balón náš stoper a domácí z brejku dávají výsledku konečnou podobu na 3:2. Je to škoda, bod jsme si zasloužili, tak snad nějaké body udržíme příští kolo ve Žlunicích.