V neděli 26.4.2015 mladší žáci hostili na domácím hřišti Libáň. Z podzimního klání si z Libáně žáci odvezli vítězství 1:6 a 0:2, kdy ve druhém utkání 2 minuty před koncem byl odpískán pokutový kop proti nám za stavu 0:1 pro nás, se kterým si poradil Matěj Němeček a z protiútoku jsme vstřelili uklidňující gól na 0:2.
Dnešní první zápas jsme vyhráli 5:1 ( P. Horáček 4+1, M. Kučera 1+1, J. Vondrouš 0+1, M. Cerman 0+1 a M. Němeček 0+1). Z naší strany jsme měli hodně vlažný vstup do utkání a příliš brzo jsme se přizpůsobili soupeřově hře. Proto jsme po prvním poločase odcházeli do kabin za stavu 1:1. Druhý poločas jsme spolu začali více komunikovat a trefovat bránu. To se také ukázalo na skóre a konečně se nám podařilo aspoň částečně zúročit naše gólové šance. Druhé utkání jsme soupeři nedali šanci a vyhráli jsme tak 13:0 ( P. Horáček 6+2, M. Kučera 2+5, O. Sehnal 2+1, J. Hanzlík 2+0, V. Hak 0+3, M. Cerman 0+1 a M. Němeček 1+0 ). Prakticky celé utkání jsme soupeře nepustili z jejich poloviny hřiště, což je vidět i na výsledku, který i přes to jak vypadá oproti tomu kolik jsme měli šancí je příliš malý.

Nominovaná sestava: M. Němeček – A. Špůr, M. Cerman, V, Hak, J. Vondrouš, J.
Hanzlík, O. Sehnal, M. Kučera a P. Horáček.