Mladší žáci, odcestovali ven na přátelské utkání, kde se utkali s jediným přemožitelem z podzimní části, s Milíčevsí. Žáci se utkali s tímto soupeřem už po čtvrté v sezóně. Dvakrát v ligovém klání, které jsme jednou prohráli 0:1 a druhý zápas jsme vyhráli 2:1. A jednou v halovém přípravném utkání v Hořicíc, které jsme vyhráli 5:1.
Dnes, tak jako předešlé zápasy jsme měli herně, střelecky i pohybově navrch. Naopak od předešlých dvou utkání na trávě jsme se dnes dokázali střelecky prosadit a velkou zásluhu na tom měli mladé posily Matěj Kučera a Vojta Jalový. První větší ohrožení branky soupeře bylo z nohy Vráti Haka, který však střílel pouze nad domácí branku. Přímočarý tah na branku po pravé straně předváděl Vojta Jalový s Pepínem Hanzlíkem, ale bohužel ani jeden centr do předbrankového prostoru neskončil gólem. A tak první gólové prosazení přišlo v půli prvního poločasu, kdy Vráťa Hak vystřelil na branku, ale domácí brankář jeho střelu neudržel a míč se dostal na nohu Matěje Kučery, který si kličkou popotáhl míč vedle brankáře a poslal tak hostující tým do vedení 1:0. Tento stav vydržel až do konce prvního poločasu.

Do druhého poločasu jsme chtěli vylepšit komunikaci mezi našimi hráči, tak aby se jim usnadnila hra a měli více času. Což si myslím, že tam byla vidět nějaká snaha. A také jsme se potřebovali střelecky více prosadit, aby to nebylo pouze o jeden gól a aby jsme se o skóre netahali do konce utkání. Což se nám povedloa opět se prosadil mladičký Matěj Kučera, který obdržel nahrávku od Vráti Haka a z kličky vybíhajícímu gólmanovi poslal technickou střelou Miletín do vedení 2:0. O chvíli později po pravé straně utíkal Ondra Sehnal po spolupráci s Pepínem Hanzlíkem a Vojtou Jalovým, ale nepovedlo se mu seřídit svoji střelu mezi tři tyče a tak se gólový stav neměnil. Pak se dostali ke slovu domácí, kterým nedal absolutně žádnou šanci Matěj Němeček a stále jsme vedli 2:0. Tento stav ale nevydržel dlouho, když Pepíno Hanzlík poslal pěknou nahrávkou mezi obránce Vojtu Jalovýho a ten střelou na vzdálenější tyč navyšoval vedení na 3:0. A i tento stav nemusel vydržet do konce. Pouze 30 sekund před hvizdem rozhodčího Vráťa Hak poslal profesorskou nahrávku mezi čtyřmi hráči Pepínovi, který si položil brankáře a sám před
prázdnou bránou, nedokázal míč upřesnit do sítě domácí branky. To znamená, že gólový stav se neměnil a odvážíme si tak výhru 3:0

Milíčeves 0:3 Miletín
( Matěj Kučera 2+0, Vráťa Hak 0+2, Vojta Jalový 1+0 a Pepíno Hanzlík 0+1 )

Sestava: M. Němeček – A. Špůr, M. Cerman, F. Kozák, V. Hak, J.
Vondrouš, V. Jalový, O. Sehnal, M. Kučera a J. Hanzlík.