Dnes 23.3. naši žáci změřili síly v přátelském utkání s krajským týmem z Hořic.

První poločas jsme zahájili herním postavením 3-3-1 a i přes velmi časté si nedodržování pozic, kdy to občas vypadalo, že hrajeme 5-1-1, tak jsme si do druhého poločasu zařídili z dvou protiútoků vedení 2:1. Druhý poločas jsme změnili postavení na 2-3-2 a dokázali jsme tak soupeři párkrát zatopit pod kotlem. Jak to bylo v prvním poločase, tak teď naopak hostí tým z dvou protiútoků dokázal vstřelit dva góly a otočil tak utkání na
2:3. Naši kluci dokázali vytěžit z naší hry vyrovnání na 3:3 a vzápětí domácí tým poslal Vráťa Hak do vedení 4:3. Ale ani toto skóre nevydrželo dlouho a Hořice opět dokázaly zápas otočit v jejich prospěch a dostaly se do vedení 4:5. Na to už naši žáci nedokázali odpovědět. Hořice prakticky z každé střely co měly, tak dokázaly vstřelit góla. To se také ukázalo ve zbylém průběhu utkání a inkasovali jsme tak ještě dva góly. Stav zápasu byl
4:7 a nám se podařilo ještě vykřesat menší plamínek naděje na zdramatizování
zápasu gólem 3 minuty do konce na 5:7. V samém závěru zápasu se ještě stačil
blýsknout brankář Matyáš Brůna, který ve vyložené brankové šanci nedal
soupeři ani čuchnout. A skóre se tak nezměnilo a podlehli jsme tak Hořicím
5:7 ( Pavel Horáček 2+2, Vráťa Hak 1+1, Adam Špůr 0+1, Kuba Vondrouš 1+0,
Matěj Kučera 1+0 )