TJ Spartak Opočno – SK Miletín 3:7 (1:3)
Branky: Němeček 2, Bartoníček, Leplt, Kulina, Novotný, vlastní

Sestava: Richter – Nosek, Machačka, Leplt, Drahonínský – Kulina, Novotný, Kněžourek, Bartoníček – Urban, Němeček

Střídání: Zdeněk

K poslednímu přátelskému utkání jsme zajížděli na přírodní trávu do Opočna. Z důvodu několika absencí jsme k utkání odcestovali pouze ve 12 hráčích. Ze začátku utkání byl soupeř aktivnější a zaslouženě se dočkal vedoucí branky, když jsme nestihli zareagovat na rychle hozený aut a po centru na malé vápno prostřelili Míru střelou k bližší tyči. Po obdržené brance jsme přidali a do konce poločasu výsledek otočili. Nejprve Němeček vystihl přihrávku od obránce a střelou k tyči srovnal. Poté tečovanou střelu Kuliny dopravil do sítě Novotný a po další rychlé akci Bartoníčka s Kulinou si obránce srazil přihrávku mířenou na volného Němečka do vlastní branky. Ve druhém poločase se spustil brankostroj a přibývaly šance na obou stranách. Nejprve kuriózní branku vsítil Leplt, když mu míč při pokusu o střelu skočil a vysokým obloukem skončil k překvapení všech v brance. Po pár minutách Novotný vyslal pěknou kolmicí do úniku Mrcu, který akci ještě vyšperkoval nahrávkou před prázdnou branku na Kulinu, a ten nemohl neminout – 1:5. V dalších 15 minutách jsme přestali hrát a soupeř toho využil, když během pár minut snížil na rozdíl dvou branek. Ke konci zápasu se nám podařilo přidat ještě další 2 branky, když se nejprve z penalty trefil Bartoníček a poté Němeček, který upravil stav utkání na 3:7. Příští týden nás už po dlouhé zimní pauze čeká první mistrovské utkání proti Kobylicím.