SK Miletín – Spartak Kosičky 5:2 (4:1)
Branky: Němeček 2, Urban, Krátký a Novotný.

Sestava: Richter – Nosek, Machačka, Leplt, Drahonínský – Nálevka, Krátký, Novotný, Bartoníček – Němeček, Urban

Střídání: Balihar, Kulhánek

V dalším kole Chudonické zimní ligy jsme hostili Spartak Kosičky, které hrají okresní přebor Hradecka. K utkání opět nenastoupili Kněžourek, Hátle a Vondrouš F. Od začátku utkání jsme byli lepším týmem a občas se nám podařili i nějaké podařené kombinační akce. V utkání jsme se ujali vedení, když Novotný pěknou kolmicí vyslal Bartoníčka, který vrátil míč před prázdnou branku na Urbana, a tomu stačila nastavit jen kopačka. Další branku přidal Krátký, kterého tentokrát vysunul Němeček. Poté se hostům podařilo snížit, ale ihned se nám podařilo získat dvoubrankové vedení zpět, když Krátký elegantní patičkou uvolnil na velkém vápně Němečka, a ten střelou k bližší tyči prostřelil gólmana. V poslední minutě prvního poločasu opět unikl Bartoníček a tentokrát vyzval ke skórování do prázdné kasy Novotného. Druhý poločas se už dohrával jen z povinnosti. Soupeř dokonce po 20 minutách musel hrát o 10, když už neměl další hráče na střídání. Nám se nedařila finální fáze. Většina našich nadějných kombinačních akcí končila před vápnem nebo dobře zakročili hostující obránci. Do konce utkání přidal každý z týmů po jedné brance, když se za nás prosadil opět Němeček a utkání tak skončilo výsledkem – 5:2.