SK Miletín – SK Městec Králové 2:3 (0:1)
Branky: Vondrouš F., Balihar

Sestava: Richter – Nosek, Machačka, Leplt, Novotný – Nálevka, Němeček, Kněžourek, Bartoníček – Vondrouš F., Urban

Střídaní: Drahonínský, Balihar, Hátle

Ke druhému přátelskému utkání na umělé trávě v Chudonicích jsme nastoupili proti Městci Králové. V prvním poločase byl soupeř lepším týmem a po zásluze se dostal do vedení. Poté nám neuznali regulérní gól Urbana, a tak jsme museli opět ve druhém poločase dotahovat. To se nám ale moc nedařilo. Soupeř na začátku druhého poločasu opět dvakrát skóroval a dostal se do vedení 3:0. Nám se do konce zápasu podařilo jen snížit na rozdíl jedné branky, když se nejdříve prosadil Vondrouš a poté vymetl šibenici Balihar. Příští týden hrajeme proti RMSK Cidlině a snad se nám už začne dařit i po herní stránce.