K dalšímu mistrovskému dvojutkání zajížděli naši žáci do Kopidlna. Již při rozcvičení před zápasem bylo vidět, že tým Kopidlna má věkově podobné složení a dal se tak čekat vyrovnaný zápas. Našemu mužstvu pomohla rychlá branka Vráti v 1.minutě zápasu. Vedení na 2:0 potvrdil pak svojí dotěrností a bojovností Pepíno v 9.minutě. Domácí však zbraně nesložili a snížili na 1:2. V konci první půle nás uklidnil gólem Pavel a skóre 1:3 pro náš tým zůstalo až do konce zápasu.

Sestava : v brance : Matěj  Němeček , obrana : Adam Špůr, Marek Cerman, záloha : Kuba Vondrouš, Vráťa Hak, Ondra Sehnal , útok :  Pavel Horáček ,  Pepíno  Hanzlík , střídání : Matěj Kučera

Kopidlno – Miletín  1 : 3 (1:3)

Branky za Miletín:  Vráťa Hak,  Pepíno Hanzlík, Pavel Horáček

Ve druhém zápase jsme očekávali únavu z prvního vyrovnaného utkání, ale ta nepřišla. Naopak ve čtvrté minutě Pepíno potvrdil svoji skvělou formu a bylo to 1:0. Naši žáci ve druhém zápase odvedli perfektní výkon a soupeře jednoznačně přehráli a konečný výsledek 0:5 pro Miletín byl opravdu zasloužený. Také pozitivní bylo i to, že se v Kopidlně na obou vítězství významně podíleli i mladší hráči. Za vynikající a bojovný výkon a předvedenou hru zaslouží celé mužstvo pochvalu.

K dalšímu domácímu utkání podzimu v neděli 12.10. zveme všechny rodiče, kamarády a přítelkyně, abychom naše dobře rozjeté žáky podpořili na domácím hřišti jaksepatří … Čekají nás poslední Valdice, které však nesmíme podcenit.

Kopidlno – Miletín  0 : 5 (0:3)

Branky za Miletín:    Pepíno Hanzlík 2x , Pavel Horáček 2x , Matěj Kučera

Sestava : v brance : Matěj  Němeček , obrana : Adam Špůr, Marek Cerman, záloha : Kuba Vondrouš, Vráťa Hak, Matěj Kučera, útok :  Pavel Horáček ,  Pepíno  Hanzlík , střídání : Ondra Sehnal