V nedělním dopoledni přivítali naši mladší žáci k druhému domácímu dvojutkání soupeře z 2.místa tabulky – tým z Chomutic. Vzhledem k tomu, že šlo o utkání dvou vedoucích týmů přeboru žáků, dal se očekávat zajímavý a vyrovnaný fotbal.
Naši žáci však vstoupili do zápasu s velkou chutí, kterou hned ve 2.minutě utkání potvrdili vedoucím gólem Pavla Horáčka. I proto se první poločas stal jednoznačnou záležitostí našich žáků a po čtyřech vstřelených brankách v první půli bylo o zápasu rozhodnuto.

Sestava : v brance : Matěj  Němeček , obrana : Adam Špůr, Marek Cerman, záloha : Kuba Vondrouš, Vráťa Hak, Ondra Sehnal , útok :  Pavel Horáček ,  Pepíno  Hanzlík , střídání : Matěj Kučera a Vojta Jalový

Miletín – Chomutice  4 : 0 (4:0) Branky za Miletín: Pavel Horáček 2x , Kuba Vondrouš, Vráťa Hak

Ve druhém zápase se projevila únava z prvního utkání a hra se vyrovnala. Výsledkem toho byla vedoucí branka hostů v 17.minutě prvního poločasu, kdy Matějem Němečkem zlikvidované první střele hostujících byl míč napodruhé bohužel doražen nakonec do naší sítě. Naši žáci však nic nevzdali a do druhého poločasu nastoupili zostra . Ihned v úvodu 2.poločasu po pěkné individuální akci Pepína mohlo být vyrovnáno, když byl  v pokutovém území zfaulován a byl odpískán pokutový kop. K penaltě se postavil Vráťa, ale bohužel neproměnil. Síla našeho týmu se tak projevila naplno poté, kdy z našeho tlaku 2x skóroval Pavel. Z týmu hostů musíme pochválit brankáře, který byl jeho mužstvu oporou. Za nedělní zápasy a především za druhý poločas zaslouží celý náš tým pochvalu. Vzhledem k dosavadním výsledkům nás v neděli 5.října čekají v Kopidlně dva těžké zápasy. Na tyto dva zápasy proto opět zveme všechny naše fotbalové fandy, rodiče kamarády a přítelkyně…. Autobus do Libáně odjíždí v 8.30 hod. od sokolovny.