SK Miletín : FC VTJ Milíčeves  10:1 (6:1)
Branky: Machačka Šimon 3x, Urban Tomáš 2x, Paulus Tadeáš 2x, Kozák Filip 1x, Kučera Matěj 1x, Jalový Vojtěch 1x
Utkání, které nás moc neprověřilo, se od úvodního hvizdu hrálo podle našich not a mladému kolektivu hostí jsme nakonec načepovali desítku. V druhém poločase dostali více příležitosti hráči ročníku 2006 a 2007 a ani oni se na hřišti neztratili.

SK Miletín : Sokol Chomutice „A“  5:6 (4:1)
Branky: Jalový Vojtěch 2x, Kozák Filip 2x, Urban Tomáš 1x
Konečně jsme narazili na vyrovnaného soupeře, který nás prověřil ve všech směrech. Sice jsme hned z rozehry inkasovali ale vzápětí jsem vyrovnali a do poločasu šli do téměř luxusního náskoku 4:1. Druhý poločas jsme pokračovali dále ve své kombinační hře, ale přestali již proměňovat své šance a hlavně zcela přestali bránit a hosté, kteří hráli na brejky dokázali vývoj utkání otočit, když rozhodující branku vstřelili v posledních vteřinách utkání

Sestava: Matyáš Brůna – Kozák Filip, Machačka Šimon, Urban Tomáš, Paulus Matyáš, Paulus Tadeáš, Jalový Vojtěch, Kučera Matěj, Stanislav Matouš, Vaniš Jiří, Baliharová Eliška