Sokol Nové Město : SK Miletín  7:6 (3:3)
Branky hostí : Š.Machačka 4x, Kozák 2x
Sestava: M.Kučera – F.Kozák, V.Jalový, Š.Machačka, E.Baliharová, M.Paulus, T.Paulus, M.Stanislav, J.Machačka

V předposledním utkání sezóny jsme se po měsíci opět představili na hřišti Nového Města. Na horkou půdu vedoucího týmu soutěže jsme odjížděli oslabeni o nemocné trio M.Flégl, M.Šubrt a P.Hanzlík a většina hráčů navíc měla v nohách dopolední zápasy za mladší žáky či za FKM Javorka. Zápas začal opatrně a první branky se diváci zajímavého utkání dočkali až v 10.min, kdy šli domácí do vedení. Š.Machačka svou první brankou pak srovnal na 1:1, ale tento stav vydržel jen několik vteřin, neboť hned z rozehry si domácí vzali vedení zpět. To poté navýšili na 3:1. Ale v sobotu střelecky disponovaný Š.Machačka dokázal do poločasu srovnat na 3:3 a jen škoda, že po nejhezčí akci utkání s V.Jalovým nedokázal v tutové šanci poslat Miletín do poločasového vedení. O osudu utkání rozhodl stejně jako před 14 dny v Kobylicích nástup do druhého poločasu, kdy jsme během 5. minut prohrávali rozdílem 3 branek, 6:3. Přesto jsme vykřesali naději F.Kozákem a opět Š. Machačkou a snížili na 6:5. Poté se ke slovu dostali opět domácí, kteří vsítili sedmý a jak se ukázalo rozdílový gól. Přesto závěr utkání nedohrávali v klidu, protože svou druhou brankou snížil na 7:6 opět F.Kozák. Závěrečné tři minuty, které zbývaly, však našemu mužstvu nestačily k tomu, abychom dovedli zápas alespoň do remízy. Absolutorium za výkon zaslouží Š.Machačka, který měl v nohách dopolední turnaj za Javorku a krom čtyřech branek dokázal i bojovat a nasazením předčil všechny zbývající aktéry utkání. Pochvalu zaslouží ale celý tým. O tom, že soupeř z našeho výkonu měl respekt svědčilo i to, že všichni „mladší“ hráči domácího týmu se na hřiště vůbec nepodívali, narozdíl od našeho trenérského tria Machačka – Rais – Nosek, které dalo prostor i hráčům narozeným v roce 2007.