Mladším žákům začala na velikonoční neděli jarní sezona. V tabulce po podzimu se zabydleli na třetím místě, s tříbodovou ztrátou na první Libáň. Úkolem je útočit na mety nejvyšší a první jarní soupeř, po podzimu druhá Sobotka, měl leccos naznačit.

První poločas začal lépe pro domácí, jenomže brankové situace zůstaly nevyužity. Po závaru se však dostal ke střele Dan Jákl a dostal náš tým do vedení. Ještě do poločasu však po krásném centru uklidil míč do branky hráč hostů Kunst a bylo vyrovnáno. Do konce poločasu se výsledkově již nic nezměnilo, ač je nutno říci, že tomuto poločasu nechybělo nic, nasazení, technika, střely ….  Jenomže do druhého poločasu jakoby za domácí nastoupil úplně jiný mančaft. Hostující tým nám během pěti minut nasázel tři goly a bylo po zápase. Poté trenér zamíchal sestavou, což se též projevilo na výsledku. Konečná sedmička byla ještě milosrdná, protože Matěj Němeček v brance ještě pár golům zabránil.

Nicméně do druhého zápasu jsme chtěli navázat na první poločas prvního zápasu a naštěstí se to i podařilo. Pomohlo hlavně stažení Dana Jákla do obrany a zodpovědnější výkon všech na hřišti. Odměnou jim bylo vedení, když po nahrávce Kryštofa Ťofa Koštála, skoroval Pavel Horáček. Po pěti minutách bylo ještě veseleji, Ťof našel Pepína Hanzlíka, který zvýšil na dvoubrankový rozdíl přesnou střelou k tyči. Ještě do poločasu bohužel Sobotka snížila a tak o poločasové přestávce bylo hráčům hodně kladeno na duši, aby nevstoupili do druhé půlky jako v prvním zápase. Naštěstí se tento katatstrofický scénář nekonal, Dan Jákl zvýšil po rohové skrumáži pod víko na 3:1 a konečnou podobu skore pečetil svým solem Pavel Horáček – 4:1.  Takže na katastrofický začátek jsme dokázali odpovědět a mezi námi a Sobotkou, zůstal dvoubodový rozdíl. První Libáń dvěmi výhrami nad Chomuticemi po penaltách, odskočila na čtyři body.  Bezchybný výkon podal v zápasech golman Matěj Němeček, uznání zaslouží Marek Cerman, který se potýkal včera s horečkami, uprostřed dirigoval hru Vráťa Hak, mile překvapil Pepíno Hanzlík a svůj standart, který se však očekává 🙂 Dan Jákl.