SK Podhradí – SK Miletín 1:4 (1:0)

branky: Filounek 2x, Bartoníček, Drahonínský

V neděli jsme zavítali do Warburk arény na Podhradí. Domácí měli po podzimu hostům co vracet, když si z našeho hřiště odvezli debakl. Utkáni jsme začali velice dobře a měli jsme ve třetí minutě po akci Michala Hamana blízko k prvnímu gólu, ale jeho zakončení skončilo na tyči. Vzápětí jde sám na bránu Zdenda Filounek, ale domácího brankaře nedokáže tvrdou ranou prostřelit. V 9. minutě nastřelují domácí hráči z malého vápna břevno naši branky. Pak se hraje spíše ve středu hřiště. Z ojedinělé návštěvy domácích v našem vápně se odráží balon od drnu a nešťastně končí na ruce Žabáka. Rozhodčí píská penaltu, kterou s velkým štěstím a pomoci hrbolatého terénu proměňuje Štepán Dvořak. Do kabin odcházíme za nepříznivého stavu 1-0 pro domácí. V poločase jsme prostřídali, když zničené navrátilce Jana Šotolu a Michala Hamana vystřídali Dominik Zdeněk a zapůjčený snajpr z A mužstva Martin Bartoníček. A byl to právě Brky, který si v 67. minutě pěknou individuální akcí udělal z obránců slalomové tyče a střelou z vápna ke vzdálenější tyči nedal brankáři šanci. V 70. minutě po „české uličce“ od Jindry jde sám na bránu Filas a střelou k levé tyči otáčí stav zápasu na 1-2. Ihned z rozehry a z ojedinělého útoku domácích se po faulu našeho obránce kope druha penalta, kterou famózním a velice důležitým zákrokem likviduje Jarda Kafka. V 85. minutě nasazuje k famóznímu sólu levý obránce Mára Drahonínský a dává svoji premiérovou branku v Miletínském dresu, vedeme 1-3. A to ještě nebylo vše. V 88. minutě uvolňuje Hátlik Zdendu Filounka a ten se opět nemýlí a svoji šanci s přehledem proměňuje 1-4 . Nejlepší hráči utkání Láďa Fof, Tomáš Lámr, Marek Drahonínský a Jarda Kafka.