SK Miletín – Sokol Libáň 3:0 (1:0)

Branka: Kněžourek, Kulhánek, Vondrouš

Do utkání jsme vstoupili výborně. Už ve 4. minutě to mohlo být 3:0. Nejprve v první minutě trefil Vondrouš břevno. O minutu později nás tentýž hráč poslal do vedení a o další dvě minuty později nezakončil přesně sólový únik Balů. Do patnácté minuty jsme měli i další šance, ale vedení jsme nenavýšili. Hra se postupně vyrovnala a i hosté se dostávali do náznaků šancí. Navíc jsme si začali koledovat o vyrovnání kombinacemi na naší šestnáctce, ale naštěstí bez úspěchu. Ve druhém poločase jsme se pokusili přidat druhou branku, hosté se naopak snažili vyrovnat, takže se hrálo nahoru dolu. Rozhodnutí přineslo až střídání v 68 minutě. Na hřiště přišel Jindra Kulhánek, který byl u dvou zbývajících gólů. Nejprve v 75. minutě rozhodil brankaře a jím vyražený centr uklidil do poloprázdné branky Kanár a v poslední minutě si místa prohodili a pěkné kombinaci zakončoval přesně sám.