So Myštěves : SK Miletín 1 :7 (1:2)
Branky: Bartoníček 2x, Balihar 2x, Krátký, Kněžourek, Hátle
Sestava: Schejbal – Nosek, Machačka, Leplt, Nálevka – Stránský, Krátký, Kněžourek, Bartoníček – Urban, Němeček
Střídali: Balihar, Vondrouš, Hátle a Brentner
Generálka na první jarní mistrovské utkání se na náhradním hřišti v Myštěvsi od úvodního hvizdu vyvíjela pro náš tým dobře, a během dvaceti minut jsme se díky dvou zásahům Bartoníčka dostali do dvoubrankového vedení. To jsme z ojedinělé šance domácích krátce před poločasem sice ztratili. V druhém poločase ale patřilo utkání pouze jednomu mužstvu, ve kterém se navíc nebývale dařilo Baliharovi, který svými dvěmi brankami výrazně přispěl destrukci domácích, kteří vůbec nepřipomínali lídra okresního přeboru Hradecka. Jen doufejme,že si naši hráči střeleckou fazónu z posledních dvou utkání přenesou i do mistrovských utkání.