Torzo týmu, bez omluvených Haka, Cermana, Sehnala a Košťála odjelo k přátelskému zápasu do Nové Paky proti týmu Dolní Kalné. Po beztréninkovém týdnu byl znát vlažný nástup a v zápase hraném 4×20 minut jsme od začátku ztráceli. Konečný výsledek zněl nakonec 13:10 pro našeho soupeře, ale výsledek nebyl vůbec důležitý. Hráči si dobře zahráli, zastříleli, zakombinovali a i trochu zpotili. Domácímu týmu děkujeme za pozvání a zároveň i na poslední dvě čtvrtiny za zapůjčení hráče.  I penalty na závěr vyhrál náš soupeř, když bolavý zádičkář airsofťák Adam nelapil více, než měl…  Za naše střelce můžu pochválit pouze Pepína Hanzlíka a Matese Němečka, ostatní si dali krásný výklus 🙂

Sestava: Němeček – Špůr, Horáček – Jákl, Vondrouš – Hanzlík, a 2q Martin z Vrchlabí 🙂