SK Miletín : Spartak Kobylice  2:3
Branky: Urban, Machačka
Sestava: Schejbal – Nosek, Leplt, Stránský, Brentner – Bartoníček, Machačka, Krátký, Kněžourek – Urban, Němeček.
Střídali: Vondrouš a ŠimůnekVe třetím kole Zimní ligy 2014 jsme konečně narazili na přijatelnějšího soupeře a o to více mrzí,že ani proti účastníkovi I.B třídy sk. A jsme nezískali žádný bod. Utkání rozehrál lépe soupeř a ve 20.min se zaslouženě ujal vedení. To mu vydrželo jen několik minut, neboť Němeček s Bartoníčkem připravili tutovou šanci pro Urbana, který stanovil poločasový výsledek 1:1. Se začátkem druhého poločasu přišla nejlepší pasáž utkání ze strany Miletína, který korunoval svou převahu nejprve brankou Machačky po akci Vondrouše. Následné šance především Bartoníčka zůstaly nevyužity. Poté jsme zcela nepochopitelně opět vyklidili hřiště a toho dokázaly Kobylice beze zbytku využít a za posledních dvacet minut si dokázaly vzít vedení zpět a již ho nepustit.