SK Miletín : So Roudnice 2:5 (2:3)
Branky Miletína: Bartoníček 2x
Sestava: zapůjčený brankář soupeře – Šimůnek, Machačka, Stránský, Nosek – Bartoníček, Kněžourek, Krátký, Nálevka – Urban, Leplt
Opět v jedenácti lidech (resp. v deseti pokud nebudeme počítat půjčeného brankáře) bez nově zraněného Němečka ale poprvé i s Nálevkou náš tým zcela zaspal začátek utkání a v 10.min prohrával rozdílem třídy 0:3.  Poté se hra vyrovnala a do konce poločasu se dvěmi parádními trefami prezentoval Bartoníček. Ačkoliv jsme chtěli i v druhém poločase pokračovat ve hře, kterou jsme praktikovali cca od 20.min utkání, opak byl pravdou a náš výkon zcela zapadl do rámce celé zimní přípravy, kdy nejsme schopni konkurovat zatím žádnému soupeři vyjma Skřivan ze III.třídy a krok se soupeři dokážeme držet vždy jen v určité fázi utkání. Zajímavostí je, že oba brankáře zachránila několikrát branková konstrukce. Příští týden zakončíme naše „učinkování“ na ZL v Chudonicích s účastníkem krajského přeboru Jiskrou Hořice.