SK Miletín : TJ Sokol Malšova Lhota  9:5 (6:5)
Branky: Machačka Šimon 4x, Jalový Vojtěch 3x, Hanzlík Pepíno, Šubrt Michal – Daněk 3x, Moravec 2K dalšímu utkání OP HK starších elévů nastoupili hráči našich barev proti stejně bodově úspěšnému týmu TJ Sokol Malšova Lhota. Ve 2.min byl zásluhou dvou branek Š.Machačky stav 2:0, v 5.min bylo již srovnáno. Hosté šli do vedení 2:3 a pak naposledy v utkání vedli ještě 3:4,ale hattrick Jalového domácím vrátil vedení. Do poločasu pak obě mužstva přidala po další brance a tak do druhého poločasu vstupovali domácí s jednobrankovým náskokem. A protože po změně stran se z hráčů Malšovy Lhoty nedokázal již nikdo prosadit a to především díky velmi dobrého výkonu Matěje Kučery v brance Miletína, dokázali domácí „borci“ svůj náskok góly Hanzlíka, Šubrta a  Š.Machačky navýšit své vedení a to si do závěrečného hvizdu pohlídat.
Sestava: Matěj Kučera – Šubrt Michal, Flégl Mattia, Kozák Filip, Paulus Matyáš, Jalový Vojtěch, Machačka Šimon, Hanzlík Pepíno, Paulus Tadeáš, Machačka Jakub, Urban Tomáš, Šubrtová Anička