K dohrávce šestého kola jeli mladší žáci v roli lídra na půdu sedmého týmu tabulky. Na hřišti však postavení v tabulce vůbec neodpovídalo, miletínští hráči jakoby pouze stáli a sledovali, jak se hráči Paky dostávají do šance za šancí. Když jsme odolali počátečnímu tlaku, hra se vyrovnala, nicméně byla vidět spíše řada zkažených přihrávek, nepochopení a hlavně neochota jeden druhému pomoci, naběhnout, ukázat se. Nicméně jsme se přeci jenom v poločase ujali vedení, když průnik Horáčka zastavila domácí obrana pouze za cenu faulu a Dan Jákl penaltu bezpečně proměnil. V druhém poločase byla hra vedoucího týmu tabulky ještě horší a domácí po zásluze vyrovnali, když Matěj Němeček neměl v naší brance po skrumáži žádnou šanci. Poté nás zachránila tyč a břevno a jelikož se již skore nezměnilo, první zápas vvrcholil penaltami. Bohužel z našich byl úspěšný pouze Jákl a proto jsme si připsali pouze jeden bod do tabulky.

Sestava : Matěj  Němeček , Adam Špůr, Marek Cerman, Kuba Vondrouš, Vráťa Hak,  Pavel Horáček,  Kryštof  Košťál, Dan Jákl,  Ondra Sehnal, Vojta Jalový a Matěj Kučera

Nová Paka/Stará Paka – Miletín  2 : 1 po penaltách (0:1). Branka: Dan Jákl

Druhý zápas začal snad ještě hůř než první. Naši hráči nestíhali vůbec nic !  A proto se domácí dostali po zásluze do dvoubrankového vedení.  Až potom se nám podařilo pár akcí a svitala naděje do útoků. Nakonec naše mužstvo nastartoval nejmladší hráč, Matěj Kučera, který po vysunutí od Vráti Haka, směřoval prudkou nahrávku před branku na Dana Jákla, avšak domácí hráč tečoval míč tak neštastně, že si střelil vlastní branku. To jakoby naše mužstvo na chvilku nakoplo, Vráťa Hak vybojoval s Danem Jáklem míč, který ho prostrčil na Pavla Horáčka a ten v běhu balon usměrnil po zemi k pravé tyči. Během chvilky bylo vyrovnáno. Náš tlak mohl ještě do poločasu převést do vedení Dan Jákl, avšak své dvě šance neproměnil. Poločasová přestávka jakoby na naše hráče vrhla stín. Druhý poločas se odehrával vesměs v režii domácích, avšak výborný Matěj Němeček a také i neschopnost domácích hráčů držela náš tým v naději. Nakonec v poslední minutě zápasu byl ve středu pole faulován Pavel Horáček, k míči se postavil Dan Jákl a svoji střelou, kterou golman neviděl přes haldu hlav, šokoval novopacký stadion a Miletínu vystřelil tři body do tabulky. Nutno konstatovat, asi i nezasloužené. Ale takový je sport. V tabulce tak ztrácíme na vedoucí Chomutice dva body.

Sestava : Matěj  Němeček , Adam Špůr, Marek Cerman, Kuba Vondrouš, Vráťa Hak,  Pavel Horáček,  Kryštof  Košťál, Dan Jákl,  Ondra Sehnal, Vojta Jalový a Matěj Kučera

Nová Paka/Stará Paka – Miletín  2 : 3 (2:2). Branky: vlastní, Horáček, Jákl

Tabulka:

1. Chomutice 12 11 0 0 1 48 : 7 33
2. Miletín 12 10 1 0 3 71 : 17 31
3. Libáň 12 9 1 0 2 62 : 9 29
4. Sobotka 12 8 1 1 2 34 : 13 27
5. Kopidlno 12 5 1 2 4 32 : 28 19
6. Valdice 12 5 1 0 6 33 : 25 17
7. N+S Paka 10 4 1 0 5 29 : 29 14
8. Robousy 12 2 0 0 10 13 : 56 6
9. Milíčeves 12 0 0 2 10 9 : 43 2
10. Železnice 12 0 0 0 12 3 : 106 0

A právě tuto neděli 13.10.2013 v 10 h se utkáme o první místo přímo s Chomuticemi, proto přijdte povzbudit domácí tým !!!