Mladší žáci čekal první domácí dvojzápas, s nepříjemným soupeřem z Milíčevse. Do prvního zápasu vstoupili aktivně a první branku vstřelil Pavel Horáček, když vystihl nepřesnou rozehrávku obránců a v tváři v tvář golmanovi nezaváhal. O pět minut později tentýž hráč vystřelil zpoza vápna a rozvlnil sít podruhé. Ještě do poločasu se rodily další šance, ale ani Pepíno Hanzlík, Dan Jákl a Vráťa Hak branku nevstřelili, povedlo se to až Kryštofovi Košťálovi, který si všimnul, že brankář soupeře je vyběhnutý a z velké dálky golmana obhodil. Do druhého poločasu miletínští žáci nastoupili plně koncentrovaní a Pavel Horáček z přímého kopu přidal další branku, když trefil dolní levý růžek. Domácí po tomto golu očividně polevili a šetřili síly na druhý zápas, soupeře však do ničeho nepustili a v klidu vedení uhlídali.

Ani v druhém zápase na sebe nenechal úvodní gol dloho čekat. Tentokráte se jako první zapsal Dan Jákl, když využil zkrumáže před brankou po rohovém kopu a propasíroval míč za golmanova záda. Druhý gol přidal Pavel Horáček, když ho našel kolmicí Vráťa Hak. Domácí kontrolovali balon a nepřipouštěli si žádné komplikace, když přidal další branku Dan Jákl, když ho krásně našel před brankou opět Vráťa, bylo jasné, že druhý zápas bude spíše otázkou skore. Ještě do poločasu přidal branku Pavel Horáček z přímáku a další Kryštof Košťál, když dorážel na brankové čáře střelu Vráti Haka a stanovili tak poločasové skore na 5:0.

V druhém poločase kanonáda našich hráčů pokračovala, šestou branku přidal po krásné akci po ose Cerman, Hak, Vondrouš, Jákl, posledně jmenovaný. Sedmou branku vstřelil Kryštof Košťál a pak přišla šance i pro hosty. V našem vápně fauloval Ondra Sehnal, hostující golman šel zahrávat penaltu, jenomže Matěj Němeček v naší brance byl proti a penaltu chytil !  Poté se hra zvolnila, nicméně ještě jednu branku jsme vstřelit dokázali, když Vráťa Hak vykulil pumelici, která se zastavila až v síti. Konečné skore zní 8:0 !

Ostatní zápasy:

Libáň – Sobotka 1:2(1:2) a 0:1 (0:0) Skořepa Filip – Šaradin Jan, Kunst Vojtěch, 2. zápas : Šaradin Jan

Valdice – Robousy 7:1 (4:0). Branky: T. Kulhánek 3, D. Kulhánek 2, Kubíček, Drbohlav – Stehlík, a 3:2 (2:0), branky: D. Kulhánek 2, T. Kulhánek – Čech, Rejmont.

Nová Paka/Stará Paka – Železnice 10:0 (6:0) a 8:0 (5:0) Branky: Fr. Doubek 3, D. Voráček, J. Fejfar, M. Vrabec, T. Knap, Št. Entner, L. Hoška, M. Kříž, resp. ve 2.zápase branky: Fr. Doubek 4, St. Žlab, M. Vrabec, J. Entner, J. Fejfar.

Chomutice – Kopidlno 0:3 (0:0) a 3:0 (1:0) Branky: Hodač 2, Nasikovský, 2.zápas – branky: O. Jezbera 2, J. Vohánka.

Miletín – Milíčeves 4:0 (3:0) a 8:0 (5:0) Branky: P. Horáček 3, Kr. Košťál, a 2.zápas branky: D. Jákl 3, P. Horáček a Kr. Košťál po 2, Vr. Hak.

1. Valdice 4 3 1 0 0 15 : 6 11
2. Miletín 4 3 0 0 1 20 : 10 9
3. Chomutice 4 3 0 0 1 6 : 3 9
4. N+S Paka 4 2 0 0 2 18 : 11 6
5. Libáň 4 2 0 0 2 12 : 3 6
6. Kopidlno 4 2 0 0 2 13 : 11 6
7. Robousy 4 2 0 0 2 8 : 12 6
8. Sobotka 4 2 0 0 2 3 : 4 6