Slavoj Předměřice : SK Miletín  5:10 (3:3)
Branky: Hanzlík 4x, Š.Machačka 2x, Jalový 2x,Šubrt, Kozák

Sestava: Šubrt – Jalový, Kozák, M. Paulus, Kučera, Š.Machačka, J.Machačka, T.Paulus, HanzíkV prvním utkání na cizím hřišti jsme bez nemocného Mattiy Flégla a Elišky Baliharové měli raketový nástup a po deseti minutách jsme vedli 0:3. Poté přišly další šance, které jsme po hříchu nevyužili a polevili jsme v koncentraci a tak se nikdo nemohl divit, že domácí předvedli svou nejlepší pasáž  utkání a dokázali srovnat skóre. Na začátku druhého poločasu jsme se vrátili zpět k naší hře a vcelku rychle čtyřmi brankami rozhodli o vývoji utkání. Povedlo se i střídání brankářů, kde nás dobrými zákroky podržel Matěj Kučera a naopak Michal Šubrt se neztratil ani v poli a vstřelil branku. Příležitost dostali i benjamínci týmu Jakub Machačka a Tadeáš Paulus (oba ročník 2007), avšak ti si ještě na svůj první gól musí počkat..