Nedělní ráno nevypadalo pro naše žáky před odjezdem nijak valně. Náš kapitán Pavel Horáček se omluvil kvůli nemoci, druhý nejstarší – Kryštof Košťál z rodinných důvodů, navíc déšt a zima. Ale i tak odhodlaní poprat se o další body do naší tabulky. Naštěstí po příjezdu do Robous se počasí umoudřilo tím, že přestalo pršet a první kapky spadly opět až po ukončení zápasů. Po třech letech se do sestavy vrátil „Lachtan“ Dominik Orel. A právě Lachtan si nemohl přát lepší návrat, když mu po krásné individuální akci namazal před prázdnou branku Daniel Jákl a stačilo nastavit nohu – 0:1. Dvě minuty poté našel Dana Jákla před prázdnou brankou Vráťa Hak a Dan přehodil vyběhnuvšího golmana. Do konce poločasu měli po šancích ještě Hanzlík a Sehnal, avšak střely neměly potřebnou razanci. Druhý poločas začal nádhernou přihrávkou Marka Cermana na Dana Jákla, kterému však balon o metr utekl a brankář domácích včas vyběhnutím zmařil další šanci. Poté však už Dan prostřelil hradbu těl a upravil tak konečný výsledek prvního zápasu na 0:3.

Druhý zápas začal tlakem miletínských hráčů a chaos a nedorozumění a špičkou dokázal míč nasměrovat do brány, jehož kutálení sledoval Pepíno, avšak Lachtanovi gol nevzal. Poté se střelou za vápnem opět prosadil Dan Jákl. Ještě do poločasu přidal po nádherné akci Cerman, Hak a narážečce s Pepínem Hanzlíkem usměřnil míč po zemi k pravé tyčce. Ihned po změně stran Dan Jákl mohl Pepínovi vrátit jeho asistenci, avšak soloval a akci „zadrbal“.  Hattrick se Danovi podařilo vstřelit po nahrávce Míši Šubrta, který se přidal ke všem hráčům a odehrál výborný zápas. Je nutné vyzdvihnout i výkon Matese Němečka v bráně, který za stavu 0:3 vychytal domácímu hráči i penaltu. Ke konci však přeci jenom kapitultoval, když se obrana trošu zapomněla. Ale výhru 4:1 jsme si již vzít nenechali a proto jsme do tabulky, ve které jsme na druhém místě, přidali dalších šest bodů. V příštím kole nás čeká na domácí půdě v neděli od deseti hodin poslední Železnice.

Sestava: Němeček – Špůr, Cerman – Vondrouš, Hak, Hanzlík – Jákl, Lachtan Orel – Sehnal, Šubr

Tabulka je neúplná, z důvodu neodehrání zápasů Valdice – Železnice, ale dá se předpokládat, že Valdice zvítězí v dohrávce, takže náš tým bude stále na druhém místě, pokud by Valdice zaváhaly, můžeme dokonce tabulku vést !

I + H Okresní přebor žáků 1+7

Sobotka – Nová/Stará Paka 4:2 (2:0). Branky: Grunt, Čerych, Picek, Šaradin – Fejfar, Žlab, a 6:0 (1:0). Branky: Grund a K. Žďánský po 2, Šaradin, Picek.

Milíčeves – Chomutice 0:4 (0:3). Branky: M. Voňka 2, L. Kloutvor a J. Soukup, a 2:3 (0:2), branky: V. Svoboda, M. Čapek – O. Jezbera 2, M. Voňka.

Kopidlno – Libáň 1:2 (1:0). Branky: Krejčík – Sekera, Miech, a 3:3 (1:2) – penalty 2:4. Branky: Hodač, Kulhánek, Schlesinger – Skořepa 2, Tu Hai Chu + rozhodující penalta.

Utkání Železnice – Valdice nehráno, odloženo na 26. září.

Robousy – Miletín 0:3 (0:2) a 1:4 (0:4), jediný gól domácích J. Rejmont. Domácí oddíl více nenahlásil !

1.

Valdice 4 3 1 0 0 15 : 6 11
2. Miletín 6 5 0 0 1 27 : 11 15
3. Chomutice 6 5 0 0 1 13 : 5 15
8. Sobotka 6 4 0 0 2 13 : 6 12
5. Libáň 6 3 1 0 2 17 : 7 11
6. Kopidlno 6 2 0 1 3 17 : 16 7
4. N+S Paka 6 2 0 0 4 20 : 21 6
7. Robousy 6 2 0 0 4 9 : 19 6
9. Milíčeves 6 0 0 1 5 5 : 24 1
10. Železnice 4 0 0 0 4 2 : 23 0