Na domácím pažitu nás tentokáte čekala poslední Železnice. Když Vráťa Hak vystihl špatnu rozehrávku a vřitil se do vápna nechytatlně vystřelil, připsal si náš tým asi nejrychlejší vstřelenou branku v soutěži. Uplynulo pouhých 11 sekund. Když po dvou minutách skoroval Dan Jákl po nahrávce křížem od Pavla Horáčka, bylo jasné, že utkání bude spíše o tom, kolik poslednímu týmu vstřelíme branek. Za Železnici nastupují především mladší hráči – ročníky 2003 a 2004 a proti našemu týmu, který tvoří především hráči z ročníků 2001 a 2000, to musí být znát.  Třetí gol přidal Pavel Horáček a do poločasu se ještě trefil opět Dan Jákl a podruhé v zápase i Vráťa Hak. Přestřelka trvala i druhý poločas, když naši hráči přidali dalších devět, konkrétně čtyři Dan Jákl, tři Pavel Horáček, do střelecké listiny se krásnou brankou zapsal i Kuba Vondrouš a Pepíno Hanzlík. Konečné skore – 14:0 !  Železnice nás ani jednou neohrozila a to je ještě čekal druhý zápas.

Do něho naši hráči opět vstoupili tak jako do prvního, jen branka přišla asi o dvě minuty déle. Střeleckou kanonádu začal Dan Jákl, poté jsme goly nestihli skoro ani zapisovat. Konečné skore znělo 17:0 a jedná se o největší výhru tohoto týmu. Do střelecké listiny se zapsal dvakrát i obránce Marek Cerman, čtyřikrát Matěj Němeček, který jednou přišel na rohový kop a trefil odražený balon, poté v druhém poločase nastoupil do pole, do brankářského dresu se oblékl Pavel Horáček. Příští zápasy však budou nesporně těžší, v pátek jedeme bojovat do Valdic !  Blahopřejeme !!!

I+H  Okresní přebor žáků

Robousy – Chomutice 1:6 (1:3). Branky: J. Stehlík – O. Jezbera 3, P. Kysela, Vohánka, M. Voňka, a 0:7 (0:6), branky: O. Jezbera 5, Kloutvor, Sedláček.

Libáň – Milíčeves 1:0 (1:0). Branka: L. Petrtýl, a 7:0 (3:0), branky: F. Skořepa 3, P. Drozen, L. Petrtýl, M. Vondráček, Št. Myška.

Nová Paka/Stará Paka – Valdice 2:1 (1:1). Branky: J. Fejfar, M. Vrabec – D. Kulhánek, a 3:2 (1:0), branky: M. Číla 2, P. Žlab – Kulhánek, P. Lejsek.

Sobotka – Kopidlno 3:0 (2:0). Branky: Grunt, Vaníček, Jirásek, a 3:4 (3:0) – po penaltách, branky: Grunt 2, Kunst – Nasikovský 3, rozhodující penalta Petr.

Miletín – Železnice 14:0 (5:0). Branky: D.  Jákl 6, P. Horáček 4, Vr. Hak 2, J.  Hanzlík a K. Vondrouš,  a 17:0 (8:0), branky: D. Jákl, P. Horáček a  M.  Němeček po 4, Kr.  Košťál a M. Cerman po 2, J.  Hanzlík.

1. Miletín 8 7 0 0 1 58 : 11 21
2. Chomutice 8 7 0 0 1 26 : 6 21
3. Libáň 8 5 1 0 2 25 : 7 17
4. Sobotka 8 5 0 1 2 19 : 10 16
5. N+S Paka 8 4 0 0 4 25 : 24 12
6. Valdice 6 3 1 0 2 18 : 11 11
7. Kopidlno 8 2 1 1 4 21 : 22 9
8. Robousy 8 2 0 0 6 10 : 32 6