TJ Tatran Hostinné : SK Miletín 0:6 (0:3)

Branky: 24.,38.a67. Urban, 13. Bartoníček,72. Kněžourek a 83. Hátle
Rozhodčí: Mucha
ŽK: 5:5 (Leplt, Krátký, Horák, Schejbal,Nosek)
Diváků: 100

Sestava: Schejbal – Nosek, Horák, Leplt, Nálevka – Bartoníček, Krátký, Hátle, Jukl (38. Kněžourek) – Filounek (68. Němeček), Urban (73. Šimůnek)Antonín Kraus: „K zápasu jsme odjížděli s jistými obavami. V živé paměti máme ještě jarní porážku 0:4. Začali jsme ze zajištěné obrany a přecházeli do rychlých protiútoků. Tato hra nám vycházela, ve 25.minutě byl stav 0:2 a když jsme do konce poločasu přidali třetí branku, bylo o osudu utkání prakticky rozhodnuto. Bylo jen otázkou, zda se domácí pokusí s výsledkem v druhé půli něco udělat. To jsme jim však naší hrou nedovolili a naopak jsme přidali další tři branky. Doufejme že tento výsledek nás povzbudí a bude dobrou pozvánkou na sobotu, kdy hostíme Mladé Buky.