So Myštěves : SK Miletín 2:6 (2:4)
Branky hostí: Urban 2x, Filounek, Bartoníček, Kněžourek

Sestava: Štipák (46.Kafka) – Nosek, Machačka, Kněžourek, Nálevka – Bartoníček, Hátle, Krátký, Jukl – Urban (46. Vondrouš), Filounek
Na velmi nerovném terénu jsme šli téměř z úvodní akce do vedení, když Nosek posadil centr na hlavu Urbana. Avšak ve 20.min po dvou přesných lobech domácích hráčů byl stav otočen na 2:1. Hosté přidali a dokázali díky Filounkovi, znovu Urbanovi a Bartoníčkovi odskočit do poločasu na 2:4.
V druhém poločase měli více ze hry domácí, ale jejich útoky končily bez brankového efektu. A tak v poslední desetiminituvce nejdříve napřáhl Filounek a po něm dokonal dílo zkázy z pohledu domácích Kněžourek, který pečetil na konečných 2:6. Za výkon v druhém poločase si hosté takto vysoko vyhrát nezasloužili..