SK Jilemnice : SK Miletín 4:4 (1:0)
Branky hostí: Machačka, F.Lánský 2x, Nálevka
Sestava: Schejbal – Nosek, Kněžourek, Stránský, Lámr – Nálevka, Machačka, Filounek, Jukl – Urban, F.Lánský
Na skvěle připravném pažitu byl k vidění za úmorného vedra bezstarostný fotbal, ve kterém útočné linie převyšovaly obranné řady a to na obou stranách. Domácí se dostali do vedení ve 30.min akcí Schauera s Hradeckým a tento stav vydržel až do poločasu. Po změně stran Miletín otočil brankami Machačky a F.Lánského na 1:2, jenže vedení vydrželo hostům pouhou minutu. V 75.min strhla Jilemnice po rohovém kopu vedení na svou stranu, avšak hosté během dalších pěti minut dokázali podruhé v utkání dvěmi brankami zvrátit vývoj utkání, nejprve se podruhé trefil F.Lánský a po něm i Nálevka. Zřejmě spravedlivou remízu přinesla 87.min, ve které domácí vyrovnali.