SK Miletín : FK Vysoká nad Labem  4:3 (2:0)
Branky: Jukl, vlastní, Leplt, Krátký
V utkání,které se hrálo za letního počasí, se domácím vydařil první poločas, když v rozmezí dvou minut dokázali vstřelit obě branky – nejprve hlavou Jukl a pak tentýž hráč nastřelil hostujícího obránce, od kterého se míč odrazil do branky.
Laxní vstup domácích do druhé půle ale umožnil Vysoké nad Labem, aby i ona mohla za stejný časový úsek 2x skorovat. V rozmezí 50.-51.min se hosté vrátili do zápasu. Díky spolupráci Jukla s Lepltem se Miletínu povedlo jít v 70.min opět do vedení. V 82.min hosté dostali výhodu pokutového kopu a opět vyrovnali. Když už se zdálo,že utkání skončí smírem, tak hostující obránce vyrobil hrubici, kterou Krátký přízemní střelou k levé tyči brankáře dokázal potrestat a stanovil tak konečné skore na 4:3 pro domácí.

Sestava: Schejbal – Nosek, Machačka, Kněžourek, Šimůnek (46.Nálevka) -Bartoníček, Hátle, Krátký, Jukl – Urban (46. Lánský), Leplt