Poslední domácí turnaj tří nejlepších týmů právě ukončené sezony souhrou náhod předurčil los k závěrečnému kolu tři první družstva v tabulce.

Zápasy již nemohly pořadí změnit, protože rozestupy mezi jednotlivými  týmy byly veliké. Naši miletínští hráči se v prvním zápase utkali proti druhým Chomuticím. A začali přesnou kombinační hrou a nutno říct, že kdyby hráči předváděli hru behěm sezony jako v prnvím poločase tohoto zápasu, třásli by se všichni soupeři. Během poločasu jsme si vytvořili dvoubrankový náskok, když nejdříve Vráťa Hak po narážečce se Špůrou se dostal před pokutové území a svým „polocentrem polostřelou“ trefil hostujícího hráče tak šikovně, že si srazil míč do vlastní sítě. Poté Kryštof Košťál po narážečce s Vráťou Hakem uklidil míč do pravé spodní části brankářovy kasy. Chomutice se zmohly po standratní rohové situace na zkorigování výsledku, ale poslední slovo v prvním poločase měl opět Kryštof Košťál, který zužitkoval nahrávku Pepy Hanzlíka a tentokráte se trefil do horní poloviny branky nádhernou střelou. V druhém poločase naše tempo hry bohužel trochu opadlo, ale Chomutice jsme pustili pouze ke zkorigováníí výsledku na 2:3 a připsali jsme si tak cenný skalp druhého.

V posledním zápase sezony nás čekal přeborník sezony TJ Sokol Libáň.  S Libání jsme v letošní sezoně ani jednou nevyhráli, ale skalp prvního, potvrzení výborné jarní formy dávalo velkou motivaci do zápasu. Stejně jako v prvním zápase, jsme soupeře přitlačili. Bohužel však šance Jákla, Vondrouše a Košťála byly nevyužity. Poté Kryštof Košťál z přímého kopu trefil břevno. Když naši branku neprostřelil ani Skořepa, když u našeho brankáře stálo i štěstí a míč vytlačil kšiltem čepice, všichni čekali, že se půjde do kabin za nerozhodného stavu. Jenomže Pavel Horáček, nejlepší střelec soutěže !!! přeci jen poslal do vedení miletínské, když vybojovaný míč a střelou  v pádu prostřelil pod tělem golmana. Do druhého poločasu vstoupili lépe hosté,ale z rychlého útoku po přihrávce Haka Dan Jákl nejdříve neprostřelil golmana, ale dorážkou už se nemýlil a zvýšil na 2:0. Když náš brankář Matěj Němeček vyškrábl střelu Skořepy, kterého výborně bránil Adam Špůr a čas rychle utíkal, bylo jasné, že si naši hráči již vedení pohlídají. To se také stalo skutečností a tak jsme si na konec sezony mohli připsat i skalp prvního týmu tabulky.

Poté všichni tři zúčastněné týmy převzaly z rukou předsedy okresního fotbalového svazu p. Šotka a pana Střížky medaile a ocenění. Našim hráčům děkujeme za vzornou reprezentaci Miletína a do dalších sezon přejeme hodně úspěchů !!!

Pavel Horáček se stal nejlepším střelcem okresu, když vstřelil úctihodných 79 branek !!! Blahopřejeme !!!