Ve druhém jarním kole jsme hráli opět na domácí půdě, tentokrátě proti Sobotce a Jičíněvsi. Na Sobotku jsme vlétli a během prvního poločasu získali dvoubrankový náskok, kdy se dvakrát trefila posila z Hořic – Kryštof ŤOF Koštál. Zejména druhá branka po narážečce s Vráťou Hakem měla „ligové“ parametry.  Do konce prvního poločasu jsme mohli vstřelit další branky, bohužel jsme selhali v koncovce,  zejména dvě šance Horáčka a tyčka Jákla volala po golu. Ve druhém poločase jsme Sobotku pustili svými chybami k vyrovnání, ze závěrečného tlaku jsme vsítit branku nedokázali, dokonce ani nadějný útok tři na jednoho. Nakonec branka už nepadla a Sobotce jsme podlehli v pokutových kopech.

Do druhého utkání jsme vkročili hodně vlažně a hosté z Jičíněvse toho dokázali využít a brankou Zajíčka se ujali vedení. Naštěstí hned z rozehry jsme vyrovnali, když Pavel Horáček začal svým solem přes půlku hřiště svůj střelecký koncert. Poločasové skore znělo 5:3 v náš prospěch, ve druhém poločase už existovalo pouze jedno mužstvo a to naše. Pavel Horáček vstřelil sedm branek!, dvě branky Dan Jákl a jednu Kryštof Košťál. Velmi potěšil výkon Vráti Haka, který ač se nezapsal mezi střelce, ale asistoval u většiny branek. A také potěšil hráčský návrat Ondry Sehnala.