Naši žáci odjížděli ve středu ke dvoum těžkým střetnutím do Libáně, kde nás kromě vedoucích domácích čekaly i druhé Chomutice. Ve vzájemném souboji Chomutice podlehly Libáni 1:2. Náš tým nastupoval v prvním zápase právě proti Chomuticím.Chomutice měly v nohách první zápas a to našemu týmu zatím plného energie, vyhovovalo. Náš tým ve složení Němeček – Špůr, Cerman – Horáček, Hak, Košťál – Jákl, Vondrouš – Hanzlík (tedy s jedním hráčem na střídání), vlétnul do zápasu jako tajfun. Chomutičtí se pět minut bránili stálému tlaku, což nakonec vyústilo i v úvodní branku, kterou vstřelil Pavel Horáček. Do poločasu i přes to, že se hra již vyrovnala, dokázal opět skorovat Pavel Horáček a dostal tak náš tým do dvoubrankového vedení. Poločasová přestávka pomohla k tomu, aby nepolevovali v osobncíh soubojích, snažili se držet míč na kopačkách a pojistit vedení, aby nebylo ke konci zápasu drama.  Jak jsme si přáli, tak se i splnilo. Po dvou minutách přidal hlavičkou třetí branku Dan Jákl, když dorážel střelu Pavla Horáčka, který se dostal ke střele po akci na jeden dotek, po ose Hak – Špůr – Košťál. Naši hráči pohodlně zápas dohráli a Pavel Horáček vstřelil ještě další dvě branky a uzavřel tak konečné skore na 5:0 a tímto výsledkem jsme Chomuticím hodně zkomplikovali cestu za prvenstvím v tabulce.

Spravedlivě jsme chtěli zkomplikovat cestu za prvenstvím i Libáni, bohužel nás však soupeř, který má ve svých řadách hodně hráčů narozených v roce 2000 na začátku utkání přehrával. Jejich převaha vyústila ve vedoucí branku. Dan Jákl mohl z protiútoku vyrovnat, avšak o hlavu menšího golmana trefil balon přímo do náruče. Libáň přidala nejlepším střelcem okresu druhou a třetí branku. Ještě do poločasu však dokázal Pavel Horáček po rohu vykřesat naději a snížil na 1:3. Do druhé půle byli hráči nabádani k aktivnímu presinku a pokusu o zvrat. Nejdříve jsme však museli čeliti pokotovému kopu, který rozhodčí odpískal nespravedlivě, protože se vůbec nejednalo o faul. Nutno podotknout, že poté přehlédl další dva souboje „na hraně pravidel“. Matěj Neměček však náš tým podržel a zlikvidoval penaltu. Ještě větší naději na zvrat přinesl dvě minuty poté Pavel Horáčku svým průnikem a nekompromisní střelou do dolního rohu soupeřovy branky. A o dvě minuty na to, bylo vyrovnáno. Když opět Pavel Horáček tentokráte po ťukesu s Danem Jáklem dokázal vyrovnat. V té době se na hřišti hodně přiostřilo, ale utkání mělo tempo. Zvadlí domácí nám dali šanci dokonce se ujat vedení, avšak nejdříve svoje solo nezakončil přesně Pavel Horáček, poté trefil Dan Jákl golmana a do třetice po výborné nahrávce Kryštofa Koštála, když balon vybojoval Pepa Hanzlík přestřelil branku Kuba Vondrouš. Po těchto šancích přišel asi i nespravedlivý trest v podobě úniku Libáně a soupeř se tak ujal opět vedení. Do konce zápasu zbývalo pět minut, proto jsme otevřeli obranu se snahou o vyrovnání, bohužel přišel trest v podobě dalších dvou branek, nicméně hráči se za svůj výkon nemusejí stydět, soupeře, ačkoliv podlehli 3:6, značně potrápili.