V nedělním dopoledni jsme odjížděli k dalším zápasům, tentokráte do Jičíněvse, kde nás kromě domácích čekala i Sobotka. Oproti minulým zápasům se urovnala marodka, chyběl pouze zraněný golman Němeček a dále Nosek. První zápas probíhal v naší režii, po poločase 3:0 v náš prospěch jsme přidali v druhé půli dalších pět, zejména díky čtyřem brankám výborně hrajícího Vráti Haka. Po dvou golech přidal Pavel Horáček a Dan Jákl. Právě Dan Jákl ve druhém zápase proti Sobotce vystřídal v bráně zaskakujícího Ondru Sehnala. Soupeř z Jičíněvse dokázal Ondrovi vstřelit dvě branky, konečné skore tedy zní 8:2 v náš prospěch. V zápase proti Sobotce jsme pokračovali v poměrně dobrém výkonu. Do vedení nás poslal svým 39. golem v sezoně Pavel Horáček.  Sobotka však dokázala ve druhém poločase vyrovnat. Tři minuty před koncem se nadechnul ke třem rychlým krokům Kryštof Košťál, kterého musel soupeř ve vápně faulovat. Z nařízené penalty však Dan Jákl síť Sobotky nerozvlnil a proto konečné skore zápasu znělo 1:1. V následujících pokutových kopech, které přidělí vítězi další bod, bylo veliké drama. Hned první penaltu Dan Jákl chytil, Vráťa Hak nás poslal do vedení. Soupeř se též trefil. Na druhou penaltu šel Kryštof Košťál, který s přehledem proměnil. Soupeř se opět trefil. K míči se postavil za nás Dan Jákl, který měl šanci na reparát. Bohužel stejně jako v řádné hrací době minul branku snad do stejného místa vedle. Za nás dále skorovali Pavel Horáček a poslední penaltu proměnil Adam Špůr. Po pěti pokutových kopech znělo skore 4:4, dále se pokračovalo po jednom. Hned v první serii bohužel Vráťa Hak neproměnil a soupeři jsme darovali bod, když vzpomenu neproměněnou penaltu v řádné hrací době, tak vlastně dva a dali jsme tak Sobotce šanci, aby skončila třetí. Do konce soutěže je však ještě 14 zápasů.