Mladší žáci odjížděli v mlživém nedělním dopoledni do Robous k zápasům proti třetímu Kopidlnu a posledním domácím Robousím. Nutno dodat, že pro nemoc se omluvili Němeček, Vondrouš, Portík a Hanzlík. K zápasům odjíždělo pouze osm statečných (Jákl, Cerman, Špůr, Sehnal,Hak, Horáček, Košťál, Nosek), nebyl nikdo na střídání!

V prvním zápase se nám postavilo Kopidlno, které vyhrálo úvodní zápas proti Robousím 6:3.  Naši začali ve svižném tempu, hru řídil ve středu zálohy Vráťa Hak, který vyslal kolmicí Pavla Horáčka do brejku a Pavel poslal náš tým do vedení. První poločas jsme soupeře pustili ke třem střelám, s kterými si však Dan Jákl bravurně poradil. Před koncem poločasu jsme měli dvě šance, ale Vráťa Hak, bohužel obě trestuhodně zahodil. Do druhého poločasu jsme vstoupili lépe a Pavel Horáček po solu zvýšil na 2:0. Poté jsme zahodili další šance, ale to už se ke slovu hlásil i soupeř. Dan Jákl však střelce přiváděl k zoufalství, nakonec však tlaku neodolal a střela Nozikovského mu za záda propadla. Kopidlnští ze závěrečného tlaku nic nevytěžili a naši hráči si tak připsali cenné vítězství v poměru 2:1.

V druhém zápase nás čekaly domácí Robousy. První poločas připomínal podzimní vystoupení v Robousích. Rychle jsme si vybojovali náskok, kdy první branku si připsal po kombinaci Horáček, Nosek, Hak, který si přichystal místo pro střelu a uklidil míč přízemní střelou do protipohybu golmana do kasy. Druhý gol si připsal taky Vráťa Hak, když po závaru z rohu využil nahrávky Marka Cermana. Ještě do poločasu zvýšil po nahrávce Kryštofa Košťála Pavel Horáček. Jak jsme již připomínali, vloni na podzim měl zápas podobný scénář, jenže tenkrát jsme vedení ve druhém poločase neudrželi a po penaltách Robousím podlehli. Takže hráčům bylo připomenuto, že zápas nesmí podcenit a naopak soupeře „dodělat“.  Pro podporu útočných řad trenér podpořil ještě více útok, když Adama Špůra přesunul vedle Pavla Horáčka, kterého do té doby podporovala pouze záloha. A byl to právě Adam, který se ovděčil za tento tah, když si s Pavlem Horáčkem vyškolili  narážečkami celou obranu a zvýšil na 4:0 střelou do prázdné branky. Na 5:0 zvýšil opět Adam Špůr, když si výborně naběhl na dobře zahraný roh Kryštofem Košťálem. Adam Špůr si dokonce mohl zapsat hattrick, ale jeho polostřela polocentr skončil na břevně domácí branky. Poslední slovo měl Pavel Horáček, který upravil konečné skore na 6:0.

Všichni hráči si zaslouží absolutní uznání a slova chvály, že zvládli velké tempo hry bez střídání. Doufejme, že nám vítěžná vlna vydrží a dotáhneme se k našemu cíli a to je třetí místo.

Tabulka:

1. Chomutice 29 23 0 3 3 100 : 33 72
2. Libáň 28 23 0 1 4 122 : 27 70
3. Kopidlno 30 16 0 1 13 83 : 56 49
4. Sobotka 30 14 4 1 11 88 : 60 51
5. Miletín 27 15 0 4 8 92 : 66 49
6. Milíčeves 29 9 6 0 14 40 : 45 39
7. Valdice 29 9 4 1 15 53 : 71 36
8. Jičíněves 30 5 1 3 21 43 : 138 20
9. Robousy 28 2 0 1 25 22 : 138 7