První zápas v jarní sezoně začal pro naše mužstvo dobře, do vedení nás poslal Pavel Horáček. Od té doby se soupeř začal zvedat, dokázal vyrovnat víceméně se štěstím těsně před koncem prvního poločasu. Tento gol nás asi psychicky sesedlal z koně, protože vládu na hřišti převzali hosté a ujali se vedení, které dokázali poté i zvýšit na 3:1. Šanci vykřesal Dan Jákl, který přímý kop poslal tak šikovně do vápna, že si dali hosté vlastní gol. Poté naše družstvo převzalo aktivitu, nicméně k vyrovnávacímu golu to nevedlo a naopak hosté dokázali sitauci využít. Rychlý brejk dokázal ještě Matěj Němeček odvrátit na roh, nicméně z něho hosté vytěžili svůj čtvtý gol a dali konečnému výsledku podobu 2:4.

Ve středu sehráli naši hráči přátelský zápas proti Dolní Kalné. Po dohodě trenérů se sehráli tři třetiny po 25min. V první třetině si vedli lépe hosté, když se ujali třígolového vedení. Nicméně další dvě třetiny již patřili domácím. Golově se blýskl Pavel Horáček, který vstřelil sedm branek, po jedné brance se trefili i Dan Jákl, Kryštof a také nejmladší benjamínek v mužstvu Matěj Kučera. Šest asistencí si připsal Dan Jákl !!! Smyslem utkání bylo, aby si zahráli všichni hráči týmu, což si myslím bylo splněno. Do našich řad se vrátil Ondra Sehnal, takže budeme držet palce, aby svoji druhou šanci chytnul pořádně za pačesy a aby se mu mezi námi líbilo. Na hřišti nebylo ani znát, že s námi již skoro rok nekope.  Snad si tuto herní pohodu přeneseme i do nedělních utkáních, které hrajeme opět na domácí půdě a kam všechny diváky od devíti hodin zveme !!!